Lijn 248
Tiel < > Zaltbommel
deelkaart 3
ZALTBOMMEL
DEELKAART 4
Zaltbommel
Nieuwe Tijningen/
Steenweg
SG Cambium
Kloosterwiel 62
Hoogaarstraat
M.v. Rossemsingel
Schutskooi
Station
Als u met de muis over het busje (=halte) gaat
verschijnen de naam en de vertrektijden van die halte naar beide richtingen
Buurtbusvereniging
Waalzicht
7
6
5
4
3
2
1
Halte Station Zaltbommel
richting Tiel
vertrek
7:34
8:36
9:36
10:36
11:36
12:36
13:36
14:36
15:36
16:36
17:36
*18:36
Halte Schutskooi
richting Zaltbommel
vertrek
8:07 9:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07
richting Tiel
vertrek 8:19 9:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19
Halte M.v.Rossemsingel
richting Zaltbommel
vertrek
8:07 9:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07
richting Tiel
vertrek 8:19 9:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19
Halte Hoogaarstraat
richting Zaltbommel
vertrek
8:05 9:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05
richting Tiel
vertrek 8:21 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21
Halte Kloosterwiel 62
richting Zaltbommel
vertrek
8:04 9:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04
richting Tiel
vertrek 8:22 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22
Halte SG Cambium
richting Zaltbommel
vertrek
8:02 9:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02
richting Tiel
vertrek 8:24 9:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24
Halte Nw.Tijningen/Steenweg
richting Zaltbommel
vertrek
7:59 8:59 9:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59
richting Tiel
vertrek 8:27 9:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27